ageval.euPracaPorady dla firm › AVDS – bezpieczna sieć firmowa

AVDS – bezpieczna sieć firmowa

to nie tylko szansa dla wielu firm, zwykle z możliwościami pojawiają się także zagrożenia. przeszukują sieć w poszukiwaniu najmniejszych nawet dziur dzięki którym będzie można włamać i wyciągnąć jakiekolwiek interesujące dane. Często także chodzi o proste uszkodzenie strony internetowej czy sparaliżowanie pracy tylko dla zabawy.

Jeśli zainteresowało Cię oprogramowanie avds, sprawdź ofertę Procreativ. Firma to powiada wiele rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo danych w przedsiębiorstwach.

Bezpieczna

Jednym z najlepszych rozwiązań pozwalających zabezpieczyć sieć jest program . Zajmuje się on nieustannym monitorowaniem całej sieci, a także każdego urządzenia do niej podłączanego. Program ten testuje podatność na ataki i przedstawia raporty ze swej pracy administratorowi. Umieszcza w nim wszystkie zagrożenia od tych najbardziej niebezpiecznych do tych niewielkich, a ponadto przedstawia możliwe sposoby wyeliminowania problemu.

Niebezpieczny czynnik ludzki

Niestety często to pracownicy przez brak wiedzy doprowadzają do zagrożenia sieci firmowej. Ściągają oprogramowanie z niepewnych źródeł, przynoszą i wraz ze swoimi urządzeniami przenośnymi. Dlatego tez poza stosowaniem takich programów jak AVDS warto szkolić pracowników z niebezpieczeństw zagrażających firmie w Internecie.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać