ageval.euPracaPorady dla firm › Angielski w interesach

Angielski w interesach

Praca z business englishKażdy biznesmen musi dobrze komunikować się z innymi biznesmenami, aby zawierać dobre interesy. Jeżeli nie znamy dobrze języka angielskiego to nie możemy być pewni czy oby na pewno nie zostaliśmy wciągnięci w jakiś zupełnie nieopłacalny , który nie przyniesie nam zysków a jedynie same straty. Możemy co prawda zatrudnić tłumacza, ale to bardzo często pokazuje naszą pozycję. Możemy być nie traktowani „na serio”.

Dlatego polecamy korzystać z usług takich firm jak Hutchinson business english łódź. Profesjonalni szkoleniowcy przykotowują biznesmenów do negocjacji biznesowych od tych mniej istotnych, do tych na najwyższym szczeblu.

Rozwiąż swoje problemy

Ten kto nie zna angielskiego, a musi posługiwać się nim na rożnych spotkaniach biznesowych może zapisać się na , który często pojawia się pod postacią business english, czyli w biznesie. W czasie takiego kursu poznamy słownictwo typowe dla inwestorów, czy przedsiębiorcą. Oczywiście chodzi głównie o to, aby zawierać korzystne umowy. Jednak by to robić trzeba nauczyć się języka. Nie musimy się martwić, że nauka zajmie nam bardzo dużo czasu, ponieważ możemy wybrać sobie tempo nauczania. W takim wypadku jesteśmy w stanie opanować słownictwo razem z gramatyką w przeciągu pół roku.

Dlaczego warto?

Ponieważ mniej wydamy pieniędzy inwestują w własny rozwój niż ciągle płacić jednej osobie, która nie dość, że dostaje zapłatę za tłumaczenie rozmowy podczas naszych interesów, ale również musi otrzymać, oczywiście za nasze pieniądze, zapewniony kwaterunek oraz przelot. Dlatego lepiej wydać pieniądze za kurs business english, niż płacić pensję jednej osobie. To zdecydowanie tańsze rozwiązanie.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać